<<  Kurumsal Kimlik  >>

EVREN ÇANTA; Doğa dostu geri dönüşebilir çantaların imalat, satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

 

Konya firması olan Evren Çanta, 2005 yılında başladığı  üretimine, yılların da kattığı tecrübe ve heyecanla, siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Geçen zaman içinde; pek çok firma, kurum ve kuruluşun bez çanta taleplerini başarıyla karşıladık. Ürünlerimiz arasında, baskılı ve baskısız bez çanta, baskılı ve baskısız elyaf çantalar ile promosyon çantalar yer almaktadır.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle, sanatla bütünleştirmeye devam ediyoruz.

 

Vizyon ;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak